pl
PL | EN
Uczestnicy Festiwalowej Półkolonii Aktorsko-Filmowej podczas zajęć
Foto © Biuro Turystyki Aktywnej Kompas
27/05/2024

Festiwalowa Półkolonia — weekendy z edukacją artystyczną i odkrywaniem magii Kazimierza Dolnego specjalnie dla dzieci

Z przyjemnością informujemy, że i w tym roku kontynuujemy współpracę z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas, które jest organizatorem II edycji Festiwalowej Półkolonii Aktorsko-Filmowej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i widzek, którzy na Festiwal BNP Paribas Dwa Brzegi przyjeżdżają z dziećmi w wieku 5-13 lat. To właśnie dzieci mamy przyjemność zaprosić w dwa festiwalowe weekendy — 27-28 lipca (sobota i niedziela) oraz 2-4 sierpnia (od piątku do niedzieli) — na letni czas pełen artystycznych zajęć, zabawy, edukacji filmowej, aktorskich wyzwań, a także wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Kazimierza Dolnego.

Półkolonia organizowana jest w godzinach 10:00-20:00, ale oczywiście od rodzica zależy, ile czasu dziecko spędzi na półkolonii pod opieką doświadczonej kadry. Szczegóły oferty dostępne są TUTAJ.

Program półkolonii to pierwsze kroki w świat edukacji artystycznej, więc nie obawiaj się — twoje dziecko na pewno świetnie sobie poradzi! Ponadto każde dziecko będzie miało okazję nawiązać nowe znajomości i wziąć udział nie tylko w ciekawych zajęciach, ale też zobaczyć intrygujące kulisy Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi.

Do kogo skierowana jest oferta Festiwalowej Półkolonii Aktorsko-Filmowej?
— do widzów i widzek, którzy wybierają się na Festiwal z dziećmi w wieku 5-13 lat;
— do rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę i ciekawe zajęcia artystyczne w trakcie festiwalowych weekendów;
— do rodzin przyjeżdżających na Festiwal, którzy pragną optymalnie wykorzystać wakacyjny wypad do Kazimierza Dolnego, by ciekawie spędzić czas zarówno razem, jak i osobno;
— do dzieci, które mają ochotę aktywnie i twórczo spędzić czas w gronie rówieśników, uczestnicząc w artystycznych zajęciach.

Wszystkie pytania o szczegóły oferty i warunki rezerwacji prosimy kierować bezpośrednio do organizatora półkolonii — BTA Kompas. Dane kontaktowe dostępne są TUTAJ.

18. BNP Paribas Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2024 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.