Obraz olejny, dachy Kazimierza Dolnego
© Jacek Kośmiński

3. Mały Festiwal Sztuki na Lubelskiej — cykl wystaw

28/07-4/08/2024
różne godziny
ul. Lubelska

OPIS

Ulica Lubelska w Kazimierzu Dolnym to ulica sztuki. Na obu jej „brzegach” znajduje się większość kazimierskich galerii. Kazimierskich przede wszystkim ze względu na lokalizację, ale odnajdujemy w nich sztukę — malarstwo, rzeźbę, ceramikę, grafikę — która zdobywa serca odbiorców na całym świecie. Podczas festiwalowego tygodnia, a przede wszystkim w ciągu jednego dnia wernisaży, 28 lipca, można obejrzeć dziesiątki dzieł, spotkać ich autorów, uczestniczyć w koncertach, poznać Kazimierz Dolny jako miasto artystów.

3. Mały Festiwal Sztuki na Lubelskiej to cykl wystaw organizowanych przez artystów i właścicieli galerii. Zapraszamy na ulicę Lubelską, ulicę sztuki.

WSTĘP WOLNY

____________________

 

PROGRAM WERNISAŻY | 28 LIPCA

12:00 Galeria Suszarnia, ul. Lubelska 3
Malarstwo — Jan Wołek

12:30 Galeria BeA, ul. Lubelska 5
Sen nocy letniej — Tatiana Majewska

13:00 Galeria Ziemowit, ul. Lubelska 7
Malarstwo — Ziemowit Jastrzębski

13:30 Pracownia Przemian, ul. Lubelska 9
Rzeka Wyobraźni — Beata Bogucka, Dorota Trojańczyk

14:00 Galeria Dwa Światy, ul. Lubelska 13
Dwa Światy, Cztery Daty — Tomasz Bachanek, Krzysztof Grajczak, Magdalena Kotlińska, Micha Smółka

14:30 Galeria Grabskich, ul. Lubelska 33
Do trzech razy sztuka — Alicja Słaboń-Urbaniak, Maciej Urbaniak, Roch Urbaniak

15:00 Galeria Indygo-Art, ul. Lubelska 18
Artterytorium 4. Obiekty z papieru czerpanego — Sylwia Lis-Persona

15:30 Galeria Mit, ul. Lubelska 10
Światłoczułość. 20 lat Galerii Mit — Agnieszka Mitura

16:00 Galeria Andała, ul. Lubelska 10
Obrazy zza szafy — Marek Andała, Marta Andała

16:30 Galeria Pod Aniołem, ul. Lubelska 8
Ludzie kina — Czesław Czapliński

16:45 Galeria Pod Aniołem, ul. Lubelska 8
Koncert — Piotr Dąbrówka

17:30 Galeria Michałowski, ul. Lubelska 10
Malarstwo — Bartłomiej Michałowski

18:00 Galeria Kośmiński, ul. Lubelska 10 (wejście od Małego Rynku)
Malarstwo — Jacek Kośmiński

18:30 Galeria Sławomir Mikawoz, ul. Lubelska 6
OpenGaleriaNow — Sławomir Mikawoz

____________________

 

OPISY WYDARZEŃ

Galeria Suszarnia, ul. Lubelska 3
Malarstwo — Jan Wołek
28.07-4.08, 11:00-17:00

Wystawa najnowszych prac Jana Wołka.

Jan Wołek — Urodził się w 1954 roku w Warszawie. Jest poetą, malarzem, pisarzem, pieśniarzem i karykaturzystą. Studiował estetykę w Instytucie Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatem nagród kilkunastu festiwali, w tym dwukrotny zwycięzcą Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, wielokrotnym uczestnikiem i laureatem Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA. Twórca 3000 piosenek, autor kilku książek, uczestnik i komisarz licznych plenerów. Ma za sobą szereg wystaw indywidualnych, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Olsztynie, Lublinie, Sopocie, Kazimierzu Dolnym, Stuttgarcie, Berlinie, Tokio, Chicago, Toronto, Lwowie, Grodnie.

Obraz przedstawiający panoramę rzeki
© Jan Wołek

 

Galeria BeA, ul. Lubelska 5
Sen nocy letniej — Tatiana Majewska
28.07-4.08, 11:00-17:00

Artystka tworzy najchętniej w technice olejnej i akwarelowej, malując portrety, akty, pejzaże, sceny rodzajowe, kwiaty i martwe natury. Z akwarelą, uważaną za najtrudniejszą, nieprzewidywalną technikę, radzi sobie doskonale. Nurtem w malarstwie olejnym Tatiany Majewskiej, w którym świat realny miesza się z nierealnym i gdzie nie istnieje granica rzeczywistości, jest realizm magiczny. Autorka przedstawia w nim historie niepokojące, w których dziwne, bajkowe postaci wyposażone w nierzeczywiste, fantastyczne przedmioty funkcjonują w absurdalnych sytuacjach. Nic nie jest oczywiste.

Tatiana Majewska — Malarka urodzona w 1961 roku w Joszkar, na Powołżu. Absolwentka Instytutu Sztuki w Omsku. Poza malarstwem zajmuje się także konserwacją zabytków. Artystka bierze udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach w Polsce i na całym świecie, m. in. w USA, Rosji, Niemczech i Polsce. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Warszawskiego oraz Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Kilka lat z rzędu nagradzana w światowym konkursie w Malezji, a następie zaproszona też do jury konkursu. Od wielu lat mieszka i tworzy w Lublinie.

Obraz przedstawiający baletnicę
© Tatiana Majewska

 

Galeria Ziemowit, ul. Lubelska 7
Malarstwo — Ziemowit Jastrzębski
28.07-4.08, 11:00-17:00

Na wystawie zobaczymy najnowsze prace artysty, zdradzi nam swój warsztat, opowie o inspiracjach.

Ziemowit Jastrzębski — Wieloletni Członek Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych i Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Maluje od zawsze, jak siebie określa, mając w dorobku ponad 50 wystaw indywidualnych (w tym 4 w Australii) i ponad 100 zbiorowych. Posiada wiele nagród i wyróżnień. Od 2000 roku prowadzi galerię autorską przy ul. Lubelskiej 7 w Kazimierzu Dolnym.

Obraz przedstawiający uliczkę Kazimierz Dolnego podczas deszczu
© Ziemowit Jastrzębski

 

Pracownia Przemian, ul. Lubelska 9
Rzeka Wyobraźni — Beata Bogucka, Dorota Trojańczyk
28.07-4.08, 11:00-17:00

Wystawa „Rzeka Wyobraźni” i jej „dwa brzegi” — dwie artystki, odważne, niezależne kobiety, poszukujące i odkrywające coraz to nowe formy artystycznej wypowiedzi, kreatywne i inspirujące. Beata Bogucka przedstawi swoje prace rzeźbiarskie wykonane w różnych materiałach i procesach technologicznych w cyklu „Stany Skupienia”. Wystawie towarzyszyć będzie dokumentacja fotograficzna i filmowa procesu rozpadu prac. Destrukcji, która może zachwycić, pobudzić wyobraźnię, skłonić do refleksji. Dorota Trojańczyk, w rysunkowym cyklu miniatur z wyobraźni, opowie o „Świecie Pomiędzy”, który można dostrzec między jawą a snem, na sekundę przed zaśnięciem albo ze zmęczenia w bezsenną noc.

Beata Bogucka — Absolwentka Liceum Plastycznego w Katowicach, specjalność jubilerstwo i Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, realizacja obrazu telewizyjno-filmowego. Jest autorką zdjęć do filmów, teledysków i programów telewizyjnych. Zajmuje się malarstwem rysunkiem storyboardami, animacją, ceramiką, rzeźbą, efektami do filmów i wizualizacjami. Ma na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe. Zarówno w malarstwie jak i w innych dziedzinach twórczości lubi eksperyment i odkrywanie nowych technik. Fascynuje się przenikaniem światów malarskiego i filmowego oraz poszukiwaniem tajemnicy ruchu, przestrzeni, światła i koloru.

Dorota Trojańczyk — Absolwentka Szkoły Sztuk Plastycznych i Rzemiosła Artystycznego w Warszawie. Autorka grafik do marki modowej Demonidła oraz wielu innych projektów graficznych, okładek płyt i plakatów. Tworzy w technikach mieszanych z użyciem różnorodnych narzędzi. Każde narzędzie ożywia nową serię: Patronusy, Emocje/Uczucia, Dewy, Mistrz i Małgorzata, Anioły służebne, Stany Nie-Świadomości, Świat Pomiędzy.

Praca plastyczna przedstawiając schematyczną postać
© Pracownia Przemian

 

Galeria Dwa Światy, ul. Lubelska 13
Dwa Światy, Cztery Daty — Tomasz Bachanek, Krzysztof Grajczak, Magdalena Kotlińska, Micha Smółka
28.07-4.08, 11:00-18:00

Galeria, prowadzona przez Annę Rak, prezentuje prace czworga świetnych artystów: Tomasza Bachanka, Krzysztofa Grajczaka, Magdaleny Kotlińskiej, Michała Smółki.

Ekspozycja różnych obrazów w galerii
© Galeria Dwa Światy

 

Galeria Grabskich, ul. Lubelska 33
Do trzech razy sztuka — Alicja Słaboń-Urbaniak, Maciej Urbaniak, Roch Urbaniak
28.07-4.08, 11:00-18:00

„Kazimierz Dolny to niewątpliwie miejsce, do którego określenie „tradycja” pasuje doskonale. Miasteczko artystów przyzwyczaiło nas już do tego, że każde kolejne wydarzenie jest jeszcze bardziej magiczne i wyjątkowe od poprzedniego. Tak samo stanie się już za chwilę. Co powiecie na spotkanie dwóch tradycji? Na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się 18. Festiwal BNP Paribas Dwa Brzegi — i tu mamy jedną tradycję. Druga z nich dotyczy już bezpośrednio naszego miejsca — Galerii Grabskich. My także będziemy częścią tego wyjątkowego święta sztuki. Nie kryjemy naszej radości, gdyż w tym roku, w ramach Festiwalu swoje miejsce w galerii znalazł gość specjalny — gość wybitny, gość wyjątkowy, gość o jednym nazwisku, lecz trzech imionach. Nie będziemy dłużej trzymać w niepewności. To właśnie we wnętrzach Galerii Grabskich będziecie mieli możliwość spotkania z wybitną i nietuzinkową sztuką rodziny Urbaniaków. Alicja i Maciej Urbaniak oraz ich syn Roch Urbaniak to wyjątkowi artyści pochodzący z Krakowa. Będzie to okazja do zobaczenia rodzinnych podobieństw i różnic, poznania bogactwa trzech artystycznych światów. Ich dzieła zdobią kolekcje muzealne i prywatne w każdym zakątku naszego globu, od Japonii po USA, od Skandynawii przez Niemcy, a teraz także w Kazimierzu Dolnym. Gorąco wierzymy, że do udziału w tak unikalnym wydarzeniu namawiać nie musimy.”

Alicja Słaboń-Urbaniak — Ukończyła Krakowską Akademię Sztuk Pięknych. Za pracę dyplomową otrzymała wyróżnienie i medal. Od chwili ukończenia studiów stale zajmuje się pracą artystyczną. Uprawiając malarstwo sztalugowe, wypracowała swój rozpoznawalny styl, czasem przywodzącym na myśl sztukę prymitywną lub malarstwo naiwne wypełnione bogactwem koloru i faktur. Jednak swoboda operowania warsztatem, mistrzowskie wyczucie koloru nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z profesjonalną artystkę. Jej prace znajdują się w kolekcjach muzealnych i prywatnych USA, Japonii, Niemczech, Francji i Skandynawii, Konsulacie RP w Berlinie oraz wszędzie tam, gdzie mieszkają liczni zwolennicy malarstwa artystki.

Maciej Urbaniak — Ukończył Krakowską Akademię Sztuk Pięknych. Właśnie nazwa Alma Mater stała się mottem jego malarstwa. Obrazy Macieja Urbaniaka są pełne koloru i dekoracyjne, malowane w systemie mozaikowego rygoru. Swoim magicznym urokiem i migotliwym ornamentem wzbudzają zaciekawienie, ale podskórna ekspresja tych obrazów utwierdza w przekonaniu o głęboko osadzonej i intrygującej prowokacji. Artysta brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Stale pracuje z renomowanymi galeriami w kraju i zagranicą. Jego obrazy znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.

Roch Urbaniak — Malarz i pisarz. Absolwentów wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W swojej twórczości inspiruje się mitami, legendami, podróżami i szeroko rozumianą popkulturą. Poza malarstwem pisze też książki dla dzieci, które ilustruje swoimi pracami. Na polskim rynku sztuki jest aktywny od 2011 roku, ale wystawy miał też w Belgii, Grecji, USA i na Tajwanie.

Obraz przedstawiający zieloną łąkę w sposób abstrakcyjny
© Galeria Grabskich

 

Galeria Indygo-Art, ul. Lubelska 18
Artterytorium 4. Obiekty z papieru czerpanego — Sylwia Lis-Persona
28.07-4.08, 11:00-18:00

„Papier nie pozwala zapomnieć, gromadzi notatki, ślady przeszłości, a z drugiej strony jest kruchy, łatwo ulega degradacji. Na wystawie prezentuję kolekcję obiektów sztuki, których osnową jest papier unikatowy. Ręcznie czerpana materia jest nośnikiem zarówno trwałości jak i ulotności pamięci. Pokazuję osobisty fragment przestrzeni. Poprzez stosowane zabiegi — destrukcję, rekonstrukcję, cięcie, sklejanie, recykling, modyfikację — prace stają się symbolem przemian czegoś zwykłego, towarzyszącego codzienności w unikat. Uważne oglądanie obiektów pozwala na dostrzeżenie wielorakich możliwości jakie stwarza włókno organiczne. Technika ta daje odbiorcy możliwość wchodzenia w głąb dzieła sztuki, przez co i on staje się artystą interpretując dzieło samodzielnie, równocześnie nie zapominając, że obcuje z materią wziętą bezpośrednio z natury.”

Sylwia Lis-Persona — Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Adama Styki. Studia podyplomowe ASP w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka. Aneks w IV Pracowni Interdyscyplinarnej pod kierunkiem dr hab. Małgorzaty Buczek-Śledzińskiej, Prof. ASP. Otrzymała podwójne wyróżnienie Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Jest członkiem ZPAP okręg lubelski. Uprawia twórczość w dziedzinie malarstwa oraz unikatowego papieru ręcznie czerpanego. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych, m.in. wystawa w Instytucie Polskim w Bratysławie, wystawa towarzysząca 15. Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi. Finalistka 11. Ogólnopolskiej Wystawy Miniatury Tkackiej w Łodzi. Finalistka konkursu „NanoArt” (Galeria Roi Doré w Paryżu) oraz 2. Konkursu im. Paderewskiego „W służbie sztuce i ojczyźnie” (Galeria Roi Doré i platforma Art-maniac w Paryżu). Finalistka 10. Międzynarodowego Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej „Z krosna do Krosna” (Muzeum Rzemiosła w Krośnie). Laureatka III nagrody w konkursie „Porównania” (BWA w Sandomierzu). Prowadzi galerię autorską Indygo-Art w Kazimierzu Dolnym.

Praca artystyczna wykonana z papieru czerpanego
© Sylwia Lis-Persona

 

Galeria Mit, ul. Lubelska 10
Światłoczułość. 20 lat Galerii Mit — Agnieszka Mitura
28.07-4.08, 11:00-18:00

20 lat Galerii Mit, więc wystawa jubileuszowa! I pierwsza indywidualna Agnieszki Mitury w tej przestrzeni. Na wystawie będzie można zobaczyć kilkanaście obrazów z ostatnich cykli: „Tryb Nocny” i „Światłoczułość”. Głównym motywem tych prac jest pejzaż/rzeka. Prosty, bliski, towarzyszący artystce codziennie, od zawsze. Czasem jest to zapamiętana kompozycja teraz odnaleziona. Ślady dawnych mistrzów przepuszczone przez filtr własnych doświadczeń. Rzeka — poziomy i piony. Lustro otaczającego ją świata i samoistny byt. Życie, potęga, żywioł. Każdego dnia inna. Nieustanna zmiana i stała jednocześnie — to treść obrazów Agnieszki Mitury. Na wystawie znajdzie się też przestrzeń na wspomnienie realizowanych przez 20 lat projektów.

Agnieszka Mitura — Urodzona w Lublinie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie, następnie podjęła studia w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS. Od 2001 roku członkini Związku Polskich Artystów Plastyków. W Kazimierzu Dolnym prowadzi galerię sztuki. W dorobku artystycznym ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych oraz uczestnictwo w licznych wystawach zbiorowych i konkursach artystycznych. Stypendystka Prezydenta Miasta Lublin w dziedzinie kultury. Wyróżniona nagrodą kulturalną Województwa Lubelskiego. Prace w kolekcji Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym i Muzeum Karkonoskiego. Pracuje głównie w technice olejnej, a pejzaż, to temat który w ostatnim okresie twórczości podejmuje najchętniej.

Obraz przedstawiający rzekę
© Agnieszka Mitura

 

Galeria Andała, ul. Lubelska 10
Obrazy zza szafy — Marek Andała, Marta Andała
28.07-4.08, 11:00-18:00

„Nasze malarstwo jest do oglądania, a nie do opisywania” — mówi artystka Marta Andała. „Cóż można powiedzieć, trzeba to zobaczyć” — dodaje. Zapraszamy więc do zaczarowanego świata Marka Andały — mistrza pastelu i Marty Andały — artystki wszechstronnej, posługującej się różnymi technikami.

Marek i Marta Andała — Małżeństwo artystów. Absolwenci Instytutu Wychowania Artystycznego w Lublinie, współzałożyciele Stowarzyszenia Pastelistów Polskich i Kazimierskiej Konfraterni Sztuki.

Obraz abstrakcyjny
© Galeria Andała

 

Galeria Pod Aniołem, ul. Lubelska 8
Ludzie kina — Czesław Czapliński
28.07-9.08, 11:00-18:00

Na wystawie pokazane zostaną prace Czesława Czaplińskiego: fotografie ludzi z polskiego i zagranicznego świata filmu.

Czesław Czapliński — Urodzony w Łodzi polsko-amerykański artysta, fotograf, dziennikarz i dokumentalista. W ciągu 30 lat kariery fotografował najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki i sportu. Byli wśród nich: Muhamad Ali, Leonard Bernstein, Bernardo Bertolucci, Cindy Crawford, Garii Kasparow, Shirley MacLaine, Liza Minnelli i wielu innych. Autor i współautor 30 albumów i książek. W 1981 roku założył agencję fotograficzną Photo Medium, która współpracuje z najbardziej znanymi pismami, wydawnictwami i klientami na całym świecie. Laureat ponad 100 wystaw indywidualnych. Prace Czesława Czaplińskiego znajdują się w zbiorach kilkunastu muzeów i wielu kolekcjach prywatnych na całym świecie.

Czesław Czapliński, fotografia portretowa
© Czesław Czapliński, Foto B. Tyszkiewicz

 

Galeria Pod Aniołem, ul. Lubelska 8
Koncert — Piotr Dąbrówka

Bezpośrednio po wcześniejszym wernisażu zapraszamy na koncert Piotra Dąbrówki.

Piotr Dąbrówka — Artysta obdarzony charyzmą, o bardzo męskiej barwie głosu. Autor tekstów, gitarzysta i kompozytor. Wykonuje utwory do poezji Jonasza Kofty, Stanisława Grochowiaka, Marka Tercza, Tadeusza Nowaka, Mariana Piechala, Jacka Kaczmarskiego, Bolesława Leśmiana oraz autorskie utwory. Odważne interpretacje poezji i ekspresja wokalisty na długo zapadają w pamięć słuchacza. Laureat festiwali poezji śpiewanej i piosenki literackiej. Uczestnik wielu koncertów telewizyjnych. Zdobywca kilkudziesięciu nagród. Laureat Certyfikatu Jakości Artystycznej Lubelskich Ogrodów Piosenek.

Piotr Dąbrówka
© Piotr Dąbrówka

 

Galeria Michałowski, ul. Lubelska 10,
Malarstwo — Bartłomiej Michałowski
28.07-4.08, 10:00-18:00

Wystawa obejmuje najnowsze prace artysty oraz prace z wcześniejszych lat 2002-2012.

Bartłomiej Michałowski — Urodzony w Lublinie. Członek Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich SAP, ZPAP-PSU o/warszawski. Współzałożyciel Kazimierskiej Konfraterni Sztuki oraz Stowarzyszenia Festiwal Brunona Schulza. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (1991). Jego domeną jest malarstwo, głównie akwarelowe. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Wielokrotny uczestnik Międzynarodowego Festiwalu Brunona Schulza w Drohobyczu, gdzie w latach 2006-2022 realizował autorskie wystawy oraz brał udział w zbiorowych projektach. Odznaczony Medalem Powstania w Getcie Warszawskim (Medal Mordechaja Anielewicza). Prace w zbiorach m.in. Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, Muzeum Brunona Schulza w Drohobyczu oraz w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą. Prowadzi dwie galerie autorskie, w Lublinie i w Kazimierzu Dolnym.

Obraz przedstawiający fale oceany rozbijające się o kamienisty brzeg
© Bartłomiej Michałowski

 

Galeria Kośmiński, ul. Lubelska 10 (wejście od Małego Rynku)
Malarstwo — Jacek Kośmiński
28.07-4.08, 11:00-18:00

Jacek Kośmiński jest pejzażystą. Maluje głównie techniką olejną, najczęściej w plenerze bez względu na porę roku, ponieważ kocha przyrodę. Jednak to, co widzimy na płótnie, nie jest wierną kopią świata, ale artystyczną wizją malarza. Nastrój jego obrazów podkreśla doskonale uchwycony światłocień i struktura pejzażu. Na wystawie prezentuje najnowsze obrazy, które powstawały w czasie plenerów m.in. w Toskanii, Sycylii, ale i w rodzinnym Kazimierzu Dolnym.

Jacek Kośmiński — Urodził się w Kazimierzu Dolnym. Jest jednym z ostatnich uczniów mistrza pejzażu Jerzego Gnatowskiego. Znany z tego, że maluje głównie w plenerze, kontynuując dawne tradycje malarzy kazimierskich i grup artystycznych na trwałe zawiązanych z tym miasteczkiem. Członek Lubelskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych oraz Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Zorganizował kilkadziesiąt wystaw indywidualnych . Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach krajowych i zagranicznych.

Obraz przedstawiający pole i wiejskie domy
© Jacek Kośmiński

 

Galeria Sławomir Mikawoz, ul. Lubelska 6
OpenGaleriaNow — Sławomir Mikawoz
28.07-4.08, 09:00-21:00

Przestrzeń z pejzażem, aktem i abstrakcją.

Sławomir Mikawoz — Malarz mieszkający i tworzący w Kazimierzu Dolnym; posługuje się techniką oleju i akrylu.

Obraz przedstawiający siedzącą kobietę
Sławomir Mikawoz

WERNISAŻ

ul. Lubelska

różne lokalizacje

28/07/2024
12:00-18:30

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.