pl
PL | EN
Kadr z filmu Heart Fruit
© Heart Fruit, reż. Kim Allamand

Heart Fruit

03/08/2023
14:00
Małe Kino

Heart Fruit

reż|dir Kim Allamand | CH | 2022 |20’00’’

prod|pro ZHDK

OPIS

Mieszkańcy miasta wyruszają w ciepłą, letnią noc. W bibliotece spotykają się spojrzenia. Na treningu dwóch mężczyzn dyskutuje o tym, gdzie kupić miłość. Para całuje się intymnie. Ona go gryzie. Tłumaczą się na terapii. Podczas śniadania jego partnerka przeżuwa jajko tak głośno, że on zastyga w obrzydzeniu. Elektryzujące spojrzenia w bibliotece tracą swoją moc. Pełni nadziei wędrują w nieznane. Tylko taniec sprawia, że chwilowo zapominają, kim są i co ma się wydarzyć.

Wspólny pokaz filmów „Ciepło”, „Heart Fruit”, „Katarakta”, „Stwór”. Obowiązuje jeden bilet na cztery filmy prezentowane w jednym bloku konkursowym.

REŻYSER

Kim Allamand
Urodził się w Lucernie w Szwajcarii. Uzyskał tytuł magistra reżyserii filmowej na Uniwersytecie Artystycznym w Zurychu. Jego filmy krótkometrażowe były pokazywane i nagradzane na wielu festiwalach na całym świecie, w tym w San Sebastian, Locarno, Karlowych Warach, Zinebi Bilbao, Molodist Kyiv, São Paulo, DokuFest, Winterthur i miały premierę online na platformach takich jak Vimeo Staff Pick, Shortsoftheweek, FilmatiqueTalents. Podczas studiów magisterskich uczestniczył w kilku warsztatach reżyserskich prowadzonych przez Maren Ade i Lucę Guadagnino. Obecnie pisze swój pierwszy projekt pełnometrażowy. Pracuje i mieszka w Zurychu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.