pl
PL | EN
Kadr z filmu Music of Sonny
Music of Sonny, reż. Klementyna Margolis, Anna Sałacińska

Music of Sonny

02/08/2023
14:15
Małe Kino

Music of Sonny

reż|dir Anna Sałacińska, Klementyna Margolis | PL | 2022 | 7’54’’

prod|pro Studio Munka

OPIS

Animacja z elementami filmu dokumentalnego, opowiadająca o zawieszonych w czasie i miejscu bohaterach, których zastajemy przy powtarzalnej pracy fabryce płyt CD. Przyglądanie się linii produkcyjnej jest pretekstem do poszukiwań sensu, celu i czasu w systemie.

Wspólny pokaz filmów „Chłód”, „Das Rotohr”, „Music of Sonny”, „Victoria”. Obowiązuje jeden bilet na cztery filmy prezentowane w jednym bloku konkursowym.

REŻYSERKA

Anna Sałacińska
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Stypendystka oraz uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych z dziedziny malarstwa i tkaniny. Z filmem animowanym po raz pierwszy zetknęła się w liceum plastycznym, wykonując pracę dyplomową, używając tego medium. Pracuje w duecie z przyjaciółką Klementyną Margolis, a “Music of Sonny” to jej reżyserski debiut.

Klementyna Margolis
Absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych ze specjalizacją „animacja” w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Zrealizowała kilka autorskich krótkometrażowych projektów filmowych i teledysków, projektuje scenografie, kostiumy i lalki do filmów, spektakli teatralnych oraz performansów.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.