pl
PL | EN
Mężczyzna z deską snowboardową na tle krajobrazu
© Sebastian Litner — Foto @matkusz

Follow Your Flow — Sebastian Litner — wystawa

04–06.08
12:00–22:00
Klub Festiwalowy — artROOM

OPIS

SEBcustoms — custom boards | paintings | graphics

„Pomysł na dedykowane grafiki powstał dość spontanicznie, ale miał też uzasadnione podstawy. Zdecydowanie większość życia wiążę ze sportami, głównie ekstremalnymi, latem i zimą. Jako zawodnik spotykałem różnych sponsorów na swojej drodze, którzy często wspierali mnie sprzętem, co miło wspominam. Pamiętam energię wynikająca z takiego podarunku, czułem się zmotywowany do przekraczania kolejnych barier, dążenia do progresu założonych dla siebie celów. Stąd też chcę przekazywać to flow dalej i wspierać różnych pasjonatów oraz wyczynowców, do których przemawia mój styl. Na pewnym etapie środowiska sportowe, muzyczne i artystyczne przenikają się, co daje mi możliwość współpracy z wieloma ciekawymi osobami.” (Sebastian Litner)

ARTYSTA

Sebastian Litner — Jako dziecko inspirował się obrazami ojca. Wychowywał się w sportowym duchu, będąc mocno związanym ze sportami ekstremalnymi, głównie narciarstwem. Często towarzyszył mu szkicownik. Grafiką i malarstwem zaczął interesować się, studiując architekturę i urbanistykę w Gliwicach. Dzięki życzliwości przedstawicieli m.in. krakowskiej jak i bielskiej sceny artystycznej rozpoczął nową przygodę, otwierając się na projektowanie przestrzeni, scenografii, grafiki użytkowej, obrazów i murali. Od kilku lat podróżuje vanem, realizując projekty związane ze sportem i przede wszystkim sztuką na terenie m.in. Sardynii, Włoch, Portugalii.

WERNISAŻ

Klub Festiwalowy — artROOM

ul. Sadowa 19, Kazimierz Dolny

05/08/2023
16:00

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.