pl
PL | EN
Miss God
© Miss God

Miss God — koncert

05/08/2023
18:30
Rynek

OPIS

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Zainspirowani Szukalskim”.

Artystka zaprezentuje autorskie utwory nawiązujące do projektu „Zainspirowani Szukalskim”, oparte na motywach prasłowiańskich i mitologicznych. Muzyka Miss God czerpie z tradycji reprezentowanej przez pieśni archaiczne (polskie, bułgarskie, ukraińskie), zaaranżowane w nowoczesnej, elektronicznej oprawie, obejmującej takie gatunki, jak: trap, drill, ambient, downtempo, experimental vocal. Miss God łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Świadomie i po swojemu. Jest artystką wykonującą muzykę elektroniczną z wyraźnymi elementami etnicznymi. Jej twórczość jest pełna fascynujących dźwięków, które zapraszają słuchacza do odkrycia nowych przestrzeni dźwiękowych i głębokich emocji. Może on zanurzyć się w tym muzycznym oceanie, doświadczając zarówno delikatnych, subtelnym pasażów, jak i potężnych, pełnych energii momentów.

www.facebook.com/MissGodMusic

WYKONAWCZYNI

Miss God — Białostocka kompozytorka, wokalistka, producentka muzyczna, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego na wydziale aktorstwo dramatyczne. Od kilkunastu lat realizuje i współtworzy z powodzeniem autorskie widowiska muzyczne, teatralne i filmowe, takie jak trzy edycje wydarzenia „Kobiety Wschodu” w ramach projektu Wschód Kultury/Inny Wymiar. Dotychczas wydała trzy albumy: „Widzę Cię” (EP), „Woda” (EP), „Skrzydła” (LP). Zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą. Jej muzykę i głos można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i teatru tańca, w słuchowiskach radiowych oraz gościnnie u innych artystów. Laureatka plebiscytu „Przystanek Młodzi 2013” Gazety Wyborczej za ożywianie lokalnej sceny muzycznej oraz łączenie głosem przeszłości z przyszłością. Nazwana przez serwis muzyczny interia.pl jednym z najbardziej obiecujących debiutów muzycznych 2013 roku. Zdaniem dziennikarki radiowej Agnieszki Szydłowskiej (PR3, newonce.radio) — „artystka osobna, własna”. Autorska muzyka Miss God to obecnie współczesna, nastrojowa elektronika, pełna światła, przestrzeni i nieposkromionej wyobraźni.

KONCERT

Rynek

Rynek, Kazimierz Dolny

05/08/2023
18:30

FILM

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.