pl
PL | EN
Moriah Woods
© Moriah Woods

Moriah Woods — koncert

04/08/2023
18:30
Rynek

OPIS

Zapraszamy na koncert Moriah Woods, Amerykanki, która postanowiła zamieszkać w Polsce, gdzie po godzinach realizuje się wokalnie i artystycznie.

„Jej teksty i elegancko-ponure brzmienie to dziedzictwo kobiecej niezależności w muzyce pełnej testosteronu, jaką dały nam chociażby PJ Harvey czy Cat Power. To nie tylko wpływ folku Carole King, sprzeciwu Buffy Sainte-Marie czy duchowej podróży Vashti Bunyan; to uderzająca skromność Sharon Van Etten, piękny mrok A.A. Williams, oniryczność Alison Goldfrapp, oraz melancholia Beth Gibbons”. (Jakub Oślak, cantaramusic.pl)

www.facebook.com/Moriahwoodsmusic

WYKONAWCZYNI

Moriah Woods — Będąc nastolatką, niezależna artystka spędzała czas, grając na ulicach, co wystawiło Woods na wstrząsającą siłę autentycznej opowieści. Opuszczając granice swojego klasycznego wykształcenia muzycznego, rozpoczęła introspektywną podróż pisania piosenek, aby przetworzyć obserwacje świata i zmagania ze zdrowiem psychicznym. Od przyjazdu do Polski Moriah Woods wydała trzy albumy studyjne, a także album z zespołem The Feral Trees oraz — razem z Anitą Lipnicką — utwór „Our Voice / Nasz głos” na rzecz praw kobiet, gromadząc ponad milion odtworzeń w serwisach strumieniowych, zyskując uznanie jako wszechstronna i autentyczna autorka tekstów, przekształcająca ciemność w piękno. Album „Human” (2022) to intymna eksploracja osobistego cierpienia i możliwości wykorzystania go do lepszego zrozumienia ludzkiej kondycji.

KONCERT

Rynek

Rynek, Kazimierz Dolny

04/08/2023
18:30

FILM

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.