pl
PL | EN
Ptaszkowie Śpiewali
© Ptaszkowie Śpiewali

Ptaszkowie Śpiewali — koncert

02/08/2023
18:30
Rynek

OPIS

Projekt muzyczny skierowany do dzieci i ich opiekunów, muzyka stworzona z miłości do natury, polskiej wsi, lasów, łąk, ptaków, owadów. Muzyka inspirowana małymi-wielkimi zachwytami dnia codziennego oraz polską muzyką tradycyjną.

Projekt został stworzony przez wokalistkę i instrumentalistkę Karolinę Balmas-Pęczułę znaną z zespołów Kipikasza i Dziadowski Projekt, która od lat pobiera nauki u mistrzów muzyki tradycyjnej. Artystka mieszka w podlubelksiej wsi, skąd czerpie inspirację. Wraz z Karoliną na scenie wystąpi Piotr Rybczyński — realizator dźwięku oraz multiinstrumentalista znany z wielu projektów lubelskiej sceny muzycznej. Artyści wspólnie tworzą projekt, eksperymentując z różnymi stylami muzycznymi, w które doskonale wpisuje się tradycja, przyroda, nowoczesność i zabawa.

„Proponujemy wartościową muzykę dla najmłodszych oraz ich opiekunów, bez infantylizacji przekazu, z troską o jakość artystyczną i edukacyjną. Tworzymy muzykę z potrzeby serca, która zauważalnie rezonuje z naszymi małymi i dużymi odbiorcami. Nasze koncerty są barwne i ekspresyjne, porwą do tańca każdego!”

www.facebook.com/ptaszkowiespiewali

KONCERT

Rynek

Rynek, Kazimierz Dolny

02/08/2023
18:30

FILM

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.