pl
PL | EN
Artysta na tle swojego obrazu
© Slawa Radow

Stopklatka — Slawa Radow — wystawa

30.07–06.08
11:00–18:00
Galeria Slawa Radow

OPIS

Czym jest czas? Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość — czym są i czy w ogóle istnieją? Odpowiedź wydaje się być oczywista, czas jest obiektywną rzeczywistością i da się go zmierzyć chociażby zegarkiem. Ale z drugiej strony, jest czymś nieuchwytnym i osobistym, splecionym w całość z naszymi wspomnieniami. Przeszłość jawi się jako czarno-białą kronika, gdzie zostają utrwalone tylko fakty, stopklatki zdarzeń i spotkań, ale wystarczy znajomy zapach, dźwięk, kolor — i czas cofa się, wracają emocje i detale.

ARTYSTA

Slawa Radow — Absolwent ASP w Mińsku, członek Związku Artystów Plastyków. Mieszka i tworzy w Warszawie oraz w Kazimierzu Dolnym, gdzie razem z żoną prowadzą autorską galerię sztuki. Organizator i uczestnik licznych wystaw indywidualnych i grupowych, jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą. Głównym tematem prac artysty jest człowiek, jego pragnienia i troski, marzenia i aspiracje.

WERNISAŻ

Galeria Slawa Radow

ul. Nadrzeczna 5, Kazimierz Dolny

30/07/2023
15:00

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.