pl
PL | EN
Samochód marki Mercedes Benz, w tle rynek w Kazimierzu Dolnym
Foto © Wojciech Matusik
25/07/2023

Konkurs filmowy „Mercedes i Ja”

17. BNP Paribas Dwa Brzegi i Mercedes-Benz Nobile Motors ogłaszają konkurs filmowy „Mercedes i Ja”. Konkurs rusza 29 lipca i potrwa do 4 sierpnia. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Konkurs filmowy „Mercedes i Ja” skierowany jest do miłośników kina i marki Mercedes-Benz Nobile Motors, który jest partnerem generalnym 17. Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi. Czekamy na kreatywne, lekkie w formie i zabawne propozycje związane z BNP Paribas Dwa Brzegi i marką Mercedes-Benz Nobile Motors. Uczestnicy mogą stworzyć swoje maksymalnie 30-sekundowe dzieło filmowe w dowolnej technice: może to być film fabularny, animacja lub dokument. Każdy zgłoszony materiał zostanie oceniony pod kątem aspektów artystycznych zawartych w 30 sekundowej formule.

Zasady konkursu: od 29 lipca do 4 sierpnia (do godz. 08:00) 2023 należy nagrać i opublikować na swoim koncie Instagram 30-sekundowy materiał audiowizualny opracowany w dowolnej technice, ale nakręcony telefonem komórkowym. Istotne jest, by film był odpowiedzią na hasło konkursowe: „Mercedes i Ja” oraz zawierał oznaczenia: @mercedes_nobilemotors @bnpparibas_dwabrzegi #BNPParibasDwaBrzegi #MercedesiJa.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mercedes-Benz Nobile Motors:
1 nagroda: Mercedes na weekend;
2 nagroda: Zegarek Mercedes-Benz z grawerem odnoszącym się do BNP Paribas Dwa Brzegi;
3 nagroda: Pakiet oryginalnych gadżetów Mercedes-Benz.

Konkurs w 4 krokach

Krok 1: Wymyśl swoją filmową interpretację hasła „Mercedes i Ja”.
Krok 2: Nagraj dowolną techniką maksymalnie 30-sekundowy film.
Krok 3: Opublikuj film na swoim Instagramie z hasztagami: #BNPParibasDwaBrzegi i #MercedesiJa, a do tego oznacz konta @mercedes_nobilemotors oraz @bnpparibas_dwabrzegi. Pamiętaj, że Twoje konto nie może być prywatne, w przeciwnym razie jury nie będzie miało dostępu do Twojego zgłoszenia.

Nagrody zostaną przyznane 5 sierpnia podczas gali zamknięcia 17. BNP Paribas Dwa Brzegi. Prace finalistów oceni jury w składzie: Grażyna Torbicka (dyrektorka artystyczna BNP Paribas Dwa Brzegi), Marcin Radomski (rzecznik prasowy BNP Paribas Dwa Brzegi, dziennikarz filmowy), Bartosz Kuchler (redaktor naczelny „Głosu Dwubrzeża”), Aneta Klemke (menadżerka social media), Maciej Jaszczyński (menadżer programowy MKFK) oraz przedstawiciel Mercedes-Benz Nobile Motors.

Zachęcamy do pobrania programu filmowego: POBIERZ

BNP Paribas Dwa Brzegi — 17. Festiwal Filmu i Sztuki odbywa się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2023 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.