pl
PL | EN
Nastolatkowie podczas kręcenia filmu na obozie Interkamp
Foto © Biuro Turystyki Aktywnej Kompas
19/06/2023

Nowe możliwości dla najmłodszych — Festiwalowa Półkolonia dla dzieci i Festiwalowy Obóz dla młodzieży

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku rozpoczynamy współpracę z projektem artystycznych obozów Interkamp w Kazimierzu Dolnym, którego organizatorem jest Biuro Turystyki Aktywnej Kompas.

Festiwalowa półkolonia aktorsko-filmowa dla dzieci

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i widzek, którzy na Festiwal BNP Paribas Dwa Brzegi przyjeżdżają z dziećmi w wieku 5-10 lat. To ich właśnie mamy przyjemność zaprosić na Festiwalową Półkolonię Aktorsko-Filmową!

Szczegóły oferty dostępne są TUTAJ.

Podczas Festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi także najmłodszych zapraszamy na przygodę z filmem i aktorstwem, okraszoną świetną zabawą i zwiedzaniem urokliwego Kazimierza Dolnego. Twoje dziecko może uczestniczyć w Festiwalowej Półkolonii zarówno w pojedyncze dni tygodnia, wybrane weekendy, jak i przez cały okres trwania Festiwalu. Program półkolonii to pierwsze kroki w świat edukacji artystycznej, więc nie obawiaj się — twoje dziecko na pewno świetnie sobie poradzi.

Do kogo skierowana jest oferta Festiwalowej Półkolonii Aktorsko-Filmowej?
— do widzów i widzek, którzy wybierają się na Festiwal z dziećmi w wieku 5-10 lat;
— do rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę i ciekawe zajęcia artystyczne w trakcie Festiwalu;
— do rodziców i dzieci przyjeżdżających na Festiwal, którzy pragną optymalnie wykorzystać rodzinny wypad do Kazimierza Dolnego, by ciekawie spędzić czas i razem, i osobno;
— do dzieci, które mają ochotę aktywnie i twórczo spędzić czas w gronie rówieśników, uczestnicząc w artystycznych zajęciach.

Festiwalowy obóz dziennikarsko-filmowy dla młodzieży

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Mamy też wyjątkową propozycję dla młodych pasjonatów sztuki filmowej i dziennikarstwa, którzy mają ochotę na samodzielny wyjazd (wraz z zakwaterowaniem, pełnym wyżywieniem, opieką kadry instruktorskiej i pedagogicznej itd.). Młodzież w wieku 14-19 lat zapraszamy na Festiwalowy Obóz Dziennikarsko-Filmowy, który odbędzie się w terminie 20 lipca – 1 sierpnia w Kazimierzu Dolnym.

Szczegóły oferty dostępne są TUTAJ.

Program obozu podzielony będzie na kilka sekcji. W pierwszej połowie obozu uwaga zostanie skupiona na edukacji artystycznej, czyli będziemy uczyć młodych twórców i twórczynie niezbędnych umiejętności praktycznych, popartych wiedzą teoretyczną, podczas warsztatów dziennikarskich oraz filmowych.

Druga połowa obozu poświęcona zostanie wykorzystaniu nabytych umiejętności do realizacji materiałów związanych stricte z Festiwalem. Adepci i adeptki sztuki filmowej będą tworzyć reportaże oraz przeprowadzać wywiady. Efekty tych działań publikowane będą na specjalnie utworzonym do tego celu koncie w mediach społecznościowych. Ponadto osoby uczestniczące w Festiwalowym Obozie będą miały okazję wziąć udział w wybranych punktach festiwalowego programu, poznać wybitnych twórców i artystki oraz smakować niepowtarzalną atmosferę festiwalu, znajdując się w samym sercu wydarzeń.

Wszystkie pytania o szczegóły oferty i warunki rezerwacji prosimy kierować bezpośrednio do organizatora BTA Kompas. Dane kontaktowe dostępne są TUTAJ.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.