pl
PL | EN
Wolontariuszki podczas BNP Paribas Dwa Brzegi
Foto © Julia Ishmuratova
19/06/2023

Wolontariat na BNP Paribas Dwa Brzegi 2023 — nabór zgłoszeń

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie przy współtworzeniu jednego z najciekawszych festiwali filmowych w Polsce, a przy tym poznać interesujące osoby, rozwinąć swoje umiejętności i przeżyć wakacyjną przygodę — zapraszamy Cię na BNP Paribas Dwa Brzegi do Kazimierza Dolnego. Ogłaszamy nabór na festiwalowy wolontariat.

Jak się zgłosić?
• Zapoznaj się z Regulaminem wolontariatu, a następnie wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.
• W Formularzu podaj link do materiału wideo (maks. 3 minuty / YouTube) z prezentacją kandydata/ki. W prezentacji opowiedz o sobie — kim jesteś, czym się zajmujesz, dlaczego chcesz być wolontariuszem/ką na Festiwalu. Podaj informacje dotyczące szkoły, studiów, pracy, doświadczenia zawodowego, umiejętności, zainteresowań.
• Przyjmujemy tylko zgłoszenia osób pełnoletnich i dysponujących czasem przez cały okres trwania Festiwalu i od dnia go poprzedzającego (tj. w terminie 28 lipca – 6 sierpnia 2023).
• Termin przyjmowania zgłoszeń mija 23 czerwca 2023.
• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kami.
• Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: monika.skolmowska@dwabrzegi.pl.

Regulamin wolontariatu: PRZECZYTAJ
Formularz zgłoszeniowy: WYPEŁNIJ

Dlaczego warto?
Wolontariat na BNP Paribas Dwa Brzegi to nie tylko praca i obowiązki. To szansa na zdobywanie nowych doświadczeń, naukę pracy w zespole, współtworzenie sprawnego funkcjonowania Festiwalu. To również możliwość poszerzania wiedzy o kinie, a także wspólne spędzanie czasu po pracy. Wszystkim akredytowanym wolontariuszom/kom gwarantujemy nocleg i wyżywienie. Istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich w ramach wolontariatu. Po Festiwalu każdy/a wolontariusz/ka otrzyma zaświadczenie lub referencje.

Na czym polega praca wolontariusza/ki?
Wolontariusz/ka pomaga w organizacji i realizacji wydarzeń Festiwalu. Będą to np.: obsługa gości, praca przy produkcji, organizacji widowni i technice, obsługa punktów informacyjnych i biura festiwalowego, kolportaż materiałów promocyjnych. Wolontariusz/ka pracuje według ustalonego harmonogramu pod kierunkiem Koordynatorki.

Mamy nadzieję, że razem z nami, będziecie tworzyć jedno z największych wydarzeń artystycznych w Polsce. Oczekujemy przede wszystkim entuzjazmu, dobrej energii i przyjacielskiej, serdecznej atmosfery, jaką co roku tworzycie dla naszych gości.

Wielu/e wolontariuszy/ek wspiera nas od kilku edycji i mówią wprost: „Wakacje bez pracy podczas Festiwalu w Kazimierzu Dolnym nie mają sensu”. My również nie wyobrażamy sobie Festiwalu bez was. Zapraszamy!

BNP Paribas Dwa Brzegi Festiwal Filmu i Sztuki odbywa się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2023 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów.

Wstęp tylko po odebraniu zaproszeń:

Biuro Festiwalu (ul. Szkolna 1).

Odbiór będzie możliwy na 2 dni przed wydarzeniem.

(do wyczerpania miejsc)

w godzinach:
09:00-14:00 i 16:00-20:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Liczba miejsc ograniczona.